logologologologologo
Strona główna » Blog » Zszywki, zszywarki do napraw tworzyw sztucznych i ich zastosowanie

Zszywki, zszywarki do napraw tworzyw sztucznych i ich zastosowanie

Zszywki, zszywarki do napraw tworzyw sztucznych i ich zastosowanie.

Częstym spotykanym uszkodzeniami w branży motoryzacyjnej są to uszkodzenia tworzyw sztucznych np.: zderzaka, listw ozdobnych lub innych plastikowych elementów, które mogą ulec łatwemu uszkodzeniu. Popularnym sposobem naprawy jest wymiana na nowy lub używany, który nie jest tania i nie pozwoli nam zaoszczędzić czas. Dziś, dzięki dostępnym sposobom oraz urządzeniom jesteśmy wstanie naprawić takie elementy tanim sposobem umożliwiając nam zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Jesteśmy wstanie przywrócić wytrzymałość oraz wygląd popsutego elementu.
 

Jaką zszywarkę?

Jednym z popularnych na runku urządzeniem do takich napraw jest zszywarka do plastiku GEKO G81037. W metalowo – plastikowej walizce znajdziemy zszywarkę 20W posiadającą 3 stopniową regulację temperatury, uchwyt na zszywki pozwalający na montaż zszywek w trzech różnych pozycjach, sześć opakowań (100szt.) zszywek różnych rodzai oraz szczypce dla łatwiejszego usuwania nóżek. Dzięki 3 stopniowej regulacji temperatury na urządzeniu mamy możliwość dobrania odpowiedniej temperatury dla danego tworzywa przyspieszając oraz ułatwiając jego proces naprawy.
 

 • Pierwszy stopień [najniższy] – elementy o niskiej temperaturze uplastycznienia będące cienkościenne.
 • Drugi stopień [średni] – elementy o średniej temperaturze uplastycznienia będące średniej grubości.
 • Trzeci stopień [najwyższy] – elementy o wysokiej temperaturze uplastycznienia będące grubościenne.


Rodzaje zszywek:

rs16crc18crs26crs28crs16rs18rs26rs28rs38rs46rs56rs68rs78rs88rs98Spiralna

 

Zszywki wstępnie przycięte

Nowością na naszym sklepie są zszywki wstępnie przycięte (PRE-CUT). Zszywki te posiadają delikatnie przycięte nóżki od wewnętrznej strony dzięki czemu po wtopieniu w plastik znacznie łatwiej i szybciej je ułamać, co powoduje, że nie musimy szukać narzędzia do ich ucięcia. Wystarczy delikatnie daną nóżkę zgiąć palcem w bok żeby ją ułamać. Jest to przydatne zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach gdzie nie ma miejsca na sprawne ucięcie nóżki nie uszkadzając prędzej wykonanej pracy wtapiania. Pozwoli to nam zaoszczędzić czas i usprawni pracę. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku gdzie można zobaczyć jak szybko i łatwo pracuje się ze zszywkami wstępnie przyciętymi.

 

_____________________________
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Blog
Kontakt
 • DARO Narzędzia Dariusz Grabowski
 • DARO Narzędzia Dariusz Grabowski
  SKLEP: ul. Obrońców Pokoju 4
  63-600 Kępno
  NIP: 6191948166

 • E-mail:sklep@daronarzedzia.pl
 • Telefon+48 880 237 591
 • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 16.00
  w soboty 9.00 - 13.00
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl